Další položky

EZS
CCTV
EVS

Přenosové trasy pro IP systémy
Třídit dle

Vybrat pouze tohoto výrobce


 1110-026 MICRONET  VTS120MA  VTS120M

PoE SWITCH 24/24+2 MNG

Kompaktní zařízení pro bezdrátový přenos IP videa VTS120MA

Kompaktní zařízení pro bezdrátový přenos IP videa VTS120M

switch 10/100 24xPoE+2x1Gb 2xSFP, MNG
switch 24x 10/100 PoE dle normy IEEE 802.3af (370W)+2x1Gb+2xSFP, manag., instalace rack 19"

Kompaktní zařízení pro bezdrátový přenos IP videa, PoE 802.3af / 12-56VDC/24VA, integrované ochrany proti přepětí

Kompaktní zařízení pro bezdrátový přenos IP videa, PoE 802.3af / 12-56VDC/24VA

Doporučená koncová: 18135,- Kč
Naše cena bez DPH: 13739,- Kč
s DPH: 16624,- Kč
Doporučená koncová: 11617,- Kč
Naše cena bez DPH: 9601,- Kč
s DPH: 11617,- Kč
Doporučená koncová: 10376,- Kč
Naše cena bez DPH: 8575,- Kč
s DPH: 10376,- Kč
 93-20 METEL s.r.o.  1208-005 VARiCAM  GTI-F0022C Grundig

Průmyslový převodník LAN - Optika 200M-1.0.1.M-IP65/SU-W4-PoE

PoE SWITCH 16/16 - switch 16x10/100, 16xPoE, 260W

GRUNDIG GTI-F0022C (set - 2 ks)

Metel kód: 1-769-814. Průmyslový převodník LAN - Optika, 1x FO Tx1310 nm - Rx1550 nm, přenos jedním optickým vláknem, max dosah MM 5 km / SM 20 km, přepěťová ochrana 1kA, venkovní provedení IP65, DC 12 V / DC 24 V / DC 48 V / AC 12 V / AC 24 V, optický konektor SC / PC

switch 16x10/100, 16xPoE dle normy IEEE 802.3af, 260W, provedení rack 19", 440x44x220 mm

Aktivní převodník IP/coax

Doporučená koncová: 9891,- Kč
Naše cena bez DPH: 8174,- Kč
s DPH: 9891,- Kč
Doporučená koncová: 10744,- Kč
Naše cena bez DPH: 8139,- Kč
s DPH: 9848,- Kč
Doporučená koncová: 9580,- Kč
Naše cena bez DPH: 7917,- Kč
s DPH: 9580,- Kč
 0904-029  GTI-F0025N Grundig  VTS120MB

PoE SWITCH 8/8+2 MNG

GRUNDIG GTI-F0025N (set - 2 ks)

Kompaktní zařízení pro bezdrátový přenos IP videa VTS120MB

switch 10/100 8xPoE +2x1Gb 2xSFP, manag.
switch 8 port MNG, 8x 10/100-PoE (100W), 2x 10/100/1000, 2x mini-GBIC slot 1000BASE-FX.

Aktivní převodník IP/telefonní kabel

Kompaktní zařízení pro bezdrátový přenos IP videa, PoE 12-24VDC

Doporučená koncová: 9437,- Kč
Naše cena bez DPH: 7149,- Kč
s DPH: 8650,- Kč
Doporučená koncová: 8573,- Kč
Naše cena bez DPH: 7085,- Kč
s DPH: 8573,- Kč
Doporučená koncová: 7802,- Kč
Naše cena bez DPH: 6448,- Kč
s DPH: 7802,- Kč
 93-17 METEL s.r.o.  93-18 METEL s.r.o.  1112-009 MICRONET

Průmyslový převodník LAN - Optika s podporou PoE 200M-1.0.1.M-BOX-W4-PoE

Průmyslový převodník LAN - Optika s podporou PoE 200M-1.0.1.M-BOX-W5-PoE

APS-SP684C

Metel kód: 1-769-224. Průmyslový převodník LAN - Optika, 1x FO Tx 1310 nm - Rx 1550 nm, podpora PoE, přenos jedním optickým vláknem, max dosah MM 5 km / SM 20 km, přepěťová ochrana 1kA, instalace na DIN35, DC 12 V / DC 24 V / DC 48 V / AC 12 V / AC 24 V, optický konektor SC / PC

Metel kód: 1-769-225. Průmyslový převodník LAN - Optika, 1x FO Tx 1550 nm - Rx 1310 nm, podpora PoE, přenos jedním optickým vláknem, max dosah MM 5 km / SM 20 km, přepěťová ochrana 1kA, instalace na DIN35, DC 12 V / DC 24 V / DC 48 V / AC 12 V / AC 24 V, optický konektor SC / PC

switch 24 portů 100/1000M+4xSFP
výkonný 24-portový switch 100/1000M s propustností 1000 Mbps, zdroj součástí dodávky, nehlučný a úsporný chod, v kovovém krytu

Doporučená koncová: 6792,- Kč
Naše cena bez DPH: 5613,- Kč
s DPH: 6792,- Kč
Doporučená koncová: 6792,- Kč
Naše cena bez DPH: 5613,- Kč
s DPH: 6792,- Kč
Doporučená koncová: 7259,- Kč
Naše cena bez DPH: 5499,- Kč
s DPH: 6654,- Kč

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7   ... 7   ... [ VŠE ]  

Newsletter

Vážení zákazníci, nechte se od nás infomrovat o novinkách na trhu a zajímavých slevách!
Opište kód 8241

Oblíbené zboží

PLV-JA111R

Plast pro JA-111R

JB-TS-PT1000

Univerzální snímač teploty typu PT1000

JB-EXT-TH-R

Bezdrátový externí teploměr

TP-207D-SET

GSM ovládání topení - dvoudrátové

JB-EXT-TH-B

Sběrnicový externí teploměr